Ranije započeto prikupljanje dokumentarnog video materijala, nastavljeno je studijskim snimanjem gerontodomaćica. Plan snimanja pomaknule su epidemiološke mjere karantene i zabrane kretanja te je snimanje umjesto u ožujku nastavljeo u svibnju i to snimanjem pod mjerama opreza na sigurnoj udaljenosti. Ranijim aktericama filma Ljubici, Mirjani i Vesni ovaj su se put pridružile Slavica i Ružica.

Film će pratiti gerontodomaćice i njihove korisnike kroz provođenje projekta Zaželi, a prikupljanje dokumentarnog materijala počelo je s provođenjem projekta Samo zaželi posao u studenom. Film prati gerontodomaćice u obavljanju njihovog posla te njihove korisnike kojima je potrebna pomoć u kući. Film se financira iz budžeta za promidžbu projekta Samo zaželi posao sufinaciranog iz Europskog socijalnog fonda.