Udruga PROMEZA u pripremi projekta “Zaželi” traži 20 žena i 80 krajnjih korisnika s područja grada Kutine, starijih ili osoba s invaliditetom kojima je potrebna pomoć u kući. Uvjet za zapošljavanje žena je da imaju najviše završenu srednju školu, s naglaskom na starije od 50 godina, da su prijavljene u evidenciju HZZ-a, a konkurirati mogu žene s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava socijalne skrbi (domova za djecu, udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl.), liječene ovisnice, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine i beskućnice. Oglas je objavljen i na stranicama HZZ-: https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx.

Nudimo priliku da nam se jave starije osobe, osobe s invaliditetom i ostali kojima je kojima je potrebna pomoć poput dostave namirnica, pomoći u pripremi obroka, održavanju čistoće kućanstva, okućnica, pomoć u socijalnoj integraciji, dostavi lijekova i ostalih potrepština, plaćanju računa, kome je potreban razgovor ili pratnja, a kako bi postali krajnji korisnici projekta “Zaželi”.

Prijavu možete poslati na mailom na adrese e-mail: jasna.promeza@gmail.com i e-mail: marijana.promeza@gmail.com ili na 091 522 2120.

Projekt zapošljavanja žena i pomoći krajnjim korisnicima dio je projekta “Zaželi”, sufinanciranog z Europskog socijalnog fonda, koji Udruga PROMEZA provodi kroz program “Samo zaželi posao”